آرشیو مطالب

نظرات کاربران

کپی LEM NBA از کریس گیبز از کانادا و لس آنجلس

پوشاک بیرونی لوکس Canada Goose دارای لس آنجلس و طراح لباس خیابانی، کریس گیبز، یک ساباتیسم اهدایی خلاصه شده در مسابقات بسکتبال (NBA) All Star 2023 است.
مجموعه یونیسکس پنج تکه با نسخه محدود، 9 فوریه 2023، طرح ها و الگوهای آمریکایی نمونه و و مطابقت دارد.
این گنجینه شامل «کت توسن»، در نزدیکی یک پارک فرانسوی، و لحاف بلدام پیازی «بردا لاینر» است که در آنجا دکمه‌های کت را بسته است.
"Bullard Bomber" اضافی وجود دارد، که به موجب آن یک sinfonietta MA-1 بعد از همه یک مجموعه از دو کانادا و مارک، و "Legion Vest" ساخته شده است و یک علامت و برند همپوشانی دارد.
با این کار اندازه‌های قابل دسترس اولین همکاری کودکان با کانادا است.
#گالری-1 { حاشیه: خودکار; } #gallery-1 .
gallery-item { شناور به سمت چپ؛ margin-top: 10px; text-align: center; عرض: 50%؛ } #gallery-1 img { حاشیه: 2px #cfcfcf; } #gallery-1 .
gallery-caption { حاشیه-چپ: 0; } /* gallery_shortcode() wp-includes/media.
php */

وودی بلکفورد، پیاده‌روی کف در Canada Goose، می‌گوید: «ما به‌عنوان یک برند، محصولاتی را می‌سازیم که و مصرف‌کنندگان ما را تولید می‌کنند و مخاطبان خود را برای ما به ارمغان می‌آورند.
ما در مورد این خیانت کار کردیم و طراح، کریس گیبز، طرح‌های لباس خیابانی الهام گرفته از ساحل را که لس آنجلس به آن شهرت دارد، جلب کرد، و کارکرد Canada Goose، مصالحه کرد.
"این یک بطری با الهام از آمریکاییانا است که همه کاره است و تکه های آن در کجا هستند.
" کریس گیبز اظهار داشت: «من بعد از ظهر آخرت این مجموعه را نقل می کنم.
این کمک منعکس کننده اتحادیه است، روشی که در قلب با هم وجود دارد.
ما با ادغام لس آنجلس و استایلی که کانادا به آن می‌شناسند، قطعه‌های صدقه‌ای را با نسخه محدود ایجاد کرده‌ایم که ذهن سبک زندگی یک چهارم را ایجاد کرده‌ایم.
» #گالری-2 { حاشیه: خودکار; } #gallery-2 .
gallery-item { شناور به سمت چپ؛ margin-top: 10px; text-align: center; عرض: 50%؛ } #gallery-2 img { حاشیه: 2px #cfcfcf; } #gallery-2 .
gallery-caption { حاشیه-چپ: 0; } /* gallery_shortcode() wp-includes/media.
php */
این رقابت چندساله Canada Goose NBA است، و تنفس در توافق با کمپین «بازی باز» است، که اخلاقیات Canada Goose «Live the Open» است.
دکمه کمپین امسال حول محور خالق تایید شده، هنرمند و باکره بث بیرکت-گیبز، کریس گیبز، که 20 سال لباس های خیابانی را خلق کرده است، و از 10 سال فیلم ویدیو می گیرد.
برای این کمپین، بیرکت-گیبز «به روایتی الهام‌گرفته از کالیفرنیا متمایل می‌شود»، مصرف‌کنندگان شخصیت‌هایی عجیب و غریب و دارای شخصیت‌های دیاتزی هستند.
قهرمان داستان، ترانه سرای اهل فیلادلفیا، تیرا واک، یک خط داستانی رویاگونه را بیان می کند و صحنه ها و لحظات سخنرانی را پیدا می کند که پیام Festschrift و «بازی باز» را نشان می دهد.
رفتار کمپین همه شامل یک کشتی جنگی در سراسر جهان، کای جمال بریتانیایی، مجید جردن R&B کانادایی، و تورنتو رپتورز و ستاره NBA، فرد وان‌ولیت است.
ستاره‌های 2023 NBA در لیک سیتی فناوری Vivint، یوتا، 19 فوریه 2023، یک لیگ باکانی را برای بازیکنان و بازیکنان به ارمغان می‌آورد.